Senior Corporate communicatie specialist

The Maffia en een creatief communicatiebureau zijn opzoek naar een Senior corporate communicatie specialist voor de klanten van het bureau.
Je bent een inhouse profiel en minder een agency profiel, zodat we echt vanuit de praktijk kunnen meepraten en niet blijven hangen in theorie.

  • Locatie: Remote (60%), 40% (Antwerpen, Gent of Brussel)
  • Loondienst: onbepaalde duur
  • Freelance: Start ASAP; periode van 12 maand ( verlengbaar)
  • Ervaring: + 10 jaar
  • Beschikbaarheid: 80% tot 100%
  • Talen: NL, EN en/of FR

Taken en verantwoordelijkheden:

  • Inhoudelijk sterk, een strategische denker maar die toch nog graaguitvoert. Strategie zit vooral bij je collega, maar jij moet kunnen meepraten met de klant (HR, interne comm, management, …) profielen. Je moet dus kunnen praten vanuit kennis ter zake.
  • Commercieel, as in vlot overweg met klanten.
  • Grondig en correct. Iemand die snapt dat correct timetracken en binnen uren en mogelijkheden van de klant de basis is
  • Je begeleidt meerdere zalige klanten projecten.
  • Ervaring in Employer Branding is een plus.

En verder

  • Interesse /ervaring in people & culture, change, values, purpose, DEIB, …
  • Je houdt ervan om mee te denken/aan het vormgeven van dossiers. Soms ook sparringpartner, geen pure uitvoerder.
  • Sterk genoeg om workshops te begeleiden of modereren met management of zelfs board/C-Level.

DNA

  • Pro-actief. Je bent iemand die zich echt vastbijt in dossiers en echt mooi werk wilt afleveren.
  • Je snapt dat het af en toe wel eens intens kan zijn (maar dat we werken aan een gebalanceerde work-life 😉).
  • Je weet dat er nog veel werk te verzetten is, maar daar zijn schouders wil onder zetten en dat net als een uitdaging ziet.
  • Zin om zich continu bij te scholen en alert te zijn voor vernieuwingen en veranderingen.
  • Teamplayer – we doen alles in team. Aan eenzaten hebben we niets.
  • Psy veiligheid.
  • Je behartigt de dossier van de klanten en je groeit hier verder in.
  • Je gaat ook langs bij de klanten. Je praat met hen en je weet hen te challengen. Uit je ervaring weet je de juiste vragen te stellen om zo de klant te begeleiden in zijn proces.
  • Experience driven

Interested?
Email simon@themaffia.be!

You must be logged in to post a comment.
Menu