HR Consultant Recruitment

The Maffia en een grote speler in de energiesector zijn op zoek naar een HR Consultant Recruitment.

Want to know the client? Request briefing here.

  • Locatie: Vlaanderen + Remote
  • Contract: Freelance
  • Start: 9 Juli 2025
  • Eind: 9 Juli 2026 (Verlengbaar)
  • Ervaring: 3+ jaar
  • Beschikbaarheid: 100%
  • Talen: NL/FR

Jouw taken:

  • Voornamelijk actief in de regio Leuven, Mechelen en Brussel, maar ook bereid is om te ondersteunen in andere regio’s in Vlaanderen, van Ieper tot Hasselt. Je bent dan ook bereid enkele dagen per week naar de regio’s te gaan die aan jou toegewezen worden.
  • Je doet de intake met de interne klant, stelt een wervende vacaturetekst op, bepaalt de gepaste rekruteringsstrategie intern en extern en doet mee de prescreening van de kandidaten. Je analyseert de cv’s en komt tot een kwalitatieve aanbeveling voor de hiring manager over wie we wensen mee te nemen naar de interviews.
  • Voor knelpuntvacatures breng je bijkomende acties in kaart en spreek je een hunting strategie af met onze interne klant.
  • Je voert competentie gebaseerde selectie gesprekken en komt tot een gefundeerde beslissing over het al dan niet verder weerhouden van de kandidaat. Je durft daarbij ook andere standpunten innemen dan de business.
  • Je coacht de leidinggevenden op vlak van hun interview vaardigheden. Je brengt inzichten rond rekrutering en selectie naar de teams leidinggevenden, zodat zij een beter begrip krijgen van de context en de elementen die een rol spelen bij rekrutering.
  • Je hecht belang aan een goede administratieve opvolging van het totale selectieproces en je neemt daar eventueel ook zelf de nodige taken voor op.
  • Verder neem je actief deel aan jobbeurzen en andere rekruteringsevenementen.
  • Je bent in staat om binnen de gegeven bedrijfsafspraken tot loonvoorstellen te komen, zowel voor bedienden als kaderleden.
  • Je maakt deel uit van een team waarin communicatie en een goede samenwerking (vaak van op afstand) voorop staat, in een steeds veranderende context.

Jouw skills: 

  • Aantoonbare ervaring binnen Rekrutering & Selectie – medior 3 jaar
  • Aantoonbare ervaring met bediende en/of kader profielen
  • Aantoonbare ervaring met schrijven van selectierapporten
  • Taalvereiste: Nederlandstalig en Franstalig op Europees CEFR-niveau C2
  • antoonbare ervaring met account management op middle en senior mgt niveau
  • Aantoonbare ervaring met het geven van feedback aan interne kandidaten
  • Aantoonbare ervaring met het organiseren en deelnemen aan jobevenementen
  • Aantoonbare ervaring met SuccessFactors
  • Aantoonbare ervaring in een grote, complexe bedrijfsomgeving (zusterbedrijven, ecosysteem met aannemers,…) > 3000wns
  • Aantoonbare ervaring in de energiesector

Interested?
Request the briefing here.

You must be logged in to post a comment.
Menu